Leiligheten ligger i byggets underetasje. 1 rom som leies ut. Stue, bad, gang osv er felles områder. deles med 3 andre.
Dette er en av de få virkelig store leilighetene igjen i sentrale Bergen. Leiligheten har en særdeles sentral beliggenhet på Nygårdshøyden i sentrum. Leiligheten holder god standard med følgende kvaliteter:
Stor stue med furugulv, og malt tapet på vegg og malte plater i himling. Stuen har også en flott innebygget peis. Dels åpen løsning mot kjøkken.
Stort kjøkken med pen innredning i bjørkeutførelse. Her er det rikelig med benkeplass, og rom for oppbevaring i skuffer og skap.
Bad/wc Meget pent helfliset moderne bad. Her finner man, flott innredning i høyglans, boblebadekar og dusjnisje samt termostatstyrte varmekabler i gulv.
Soverom: Bjørketarkett på gulv, malt strie på vegg samt malte plater i himling.
Leiligheten preges av en gjennomgående god standard med store rom som skaper et luftig preg.
Fellesrom er møblert , soverom er umøblerte.
Prisen pr soverom er 6000, Strøm, tv og internett er inkludert!
Leiligheten har helt andre møbler enn når bildet ble tatt, den er preget av mer moderne trekk. Den er utstyrt med varmepumpe som gir et godt klima i hele leiligheten. Den er også utstyrt med lerret og projektor.
Visning etter avtale!
Konge om folk tar kontakt på mail. send direkte til jorgenosnes@hotmail.com og ikke bruk hybel.no sine mail tjenester.
Svarer kun mail hendvendelser.