Leier ut rommet mitt i Lyder sagens Gate 9 på grunn av flytting til egen leilighet. Rommet holder til i 2. etasje og deler fellesareal med 5 andre beboere, fellesarealet består av følgende; 2 bad, kjøkken og en koselig liten stue.
Inkludert i husleien er alle typer hvitevarer (ink.oppvaskmaskin),bredbånd dedikert til din etasje, og eget skap og skrivebord plassert på rommet.
Attention!
1 mnd gratis leie. Dette er et kjempetilbud.
I tillegg til dette får/blir du også en del av et opplegg som kalles Sorbonne, som gir deg en rekke fordeler på div. utesteder.
leligheten er sentral i forhold til nesten alt som Bergen sentrum har å tilby. Det tar maks 5 minutter å gå til de forskjellige fakultetene som er plassert i sentrum, til storsentret eller andre ting som er praktisk i fht.beliggenhet.
Adkomst
Fra Bystasjonen/storsentret, følhg hovedvein opp mot Greig-Hallen og ta til venstre i krysset rett før hallen. følg så gaten til neste kryss og ta til høyre inn i Lyder Sagens gate. Derette følger du gaten og finner huset tvers over det gamle BI-bygget.