Hybel.no > Bolig til leie: Oslo > Søkeresultat > Annonse
Logg inn | Registrer deg | Hjelp | Set language to English
Annonsen Koselig, lyst rom i veldig sentralt kollektiv. er utløpt.

KOSELIG ROM LEDIG I 80m2 LEIL I GAMLEBYEN INKL. ”ALT” SENTRALT I OSLO - HØY STANDARD (MØBLERT, HEIS,PAKERING...)kun 5700kr/mnd

neste
156882_201201122448000000
BAKGÅRD
BAKGÅRD
ALNA GATA 11
KJØKKEN
KJØKKEN
BAD OG TOILET 5 ets.
BAD OG TOILET 4 ets.
Kart
Registrert: 23.05.2012

Jeg har 3 koselig rom til leie i en gammel oppusset bygårdsleilighet, høyt stanard. Malt i lyse farger i sommer. Flunkende 2 nytt flislagt bad med varmekabler.

2 soverom ca 10 m2 5700kr, 1sover med egen bankong 6200kr.(utleid)
Fasiliteter inkludert i husleien:
Strøm
Oppvarming
Div. kjøkkenutstyr
Internett
Vaskemaskin
Dørtelefon
Møblering :
(sovesofa og bord, pc bord med krakk,
tv-benk, tv, garderobeskap, skoskap)

Alle rommet er moderne møblert; 80 cm rammemadrass med dyner og puter. komoder og kleskap..

Godt utstyrt kjøkken med alt av kopper og kar, koselig spisekrok.

Lett å parkere gratis i ALNA GATA .

Nærområdet til Alnagata 11

Med en særdeles vellykket miks av nybygg og omfattende rehabilitering av gammel historisk bebyggelse har Nye Gamlebyen på rekordtid blitt et svært attraktivt boområde.
Stadig flere har fått øynene opp for den unike kombinasjonen av stille skjermet atmosfære ved foten av Ekebergskrenten og supersentral beliggenhet midt i byen.

Den voksende populæriteten skyldes nok også til en viss grad områdets lyse fremtidsutsikter. Med utbygging av Fjordbyen og E18 som legges i tunnel åpnes bydelen mot sjøen og knyttes tett til turisme, café og serveringstilbud, nye museer m.m. som bygges i Bjørvika.

Tidsfordriv i Gamlebyen:

1.Ta med en avis og nyt formiddagskaffen på terrassen til Ekebergrestauranten, byens råeste uteservering!

2.Nyt en øl og en av byens beste italienske pizzaer i solveggen til Oslo ladegård.

3.Forsøk en helaften på Oslo Spiseforretning , for de med innsikt i gode matopplevelser er dette IKKE et ukjent establisement! - også her finner du en svært hyggelig uteservering sommerstid.

4.Ta med skiene opp gjennom skogen og test langrennsporene på Ekeberg.

5.Ta med grill ned i Middelalderparken og sett deg godt til rette i strandkanten.

6.Gå en tur blant bittesmå hus i trange gater som klorer seg oppover åsen, mens du nyter den samme utsikten som Munch gjorde verdenskjent i sitt maleri "Skrik".

7.Utforsk tur og sykkelstiene i skogene rundt Ekebergplatået, et stort og spennende turområde!

8.Stikk ned på Fjordbykontoret og les alt om hva Bjørvika, gondol, nye museer, cafeér, turisme, senketunell m.m. vil tilføre ditt nye nærområde i nær fremtid.

9.Besøk Øyafestivalen i middelalderparken, medio august hvert år!

Nærbutikk rett utenfor døren (07-23 alle dager) vil dekke daglige behov. Forøvrig gangavstand til handel- og service tilbud i sentrum.

Kollektivtilbud
Trikk 300m
Oslo Hospital 2 min : 18 (Ljabru-Rikshospitalet) og 19 (Ljabru-Majorstuen)
Buss ca 350m
Diverse stopp 6 min : 34(Ekeberg hageby-Tåsen), 70 (Skullerud-Vika), 74(Mortensrud-Vika) og 32( Voksen skog-Kværnerbyen)

Forøvrig 10 minutters gange til Oslo S og Oslo Bussterminal.

Rommet er klart til innflytting :)

5700,- per mnd

Ledig fra: 01.06.2012 (Langtidsleie)

Del annonsen

Beliggenhet

Gamle Oslo
ALNA GATA 11
0192 OSLO

Husk adresseendring

Kontaktinformasjon

PHAM CHAU
95906905

Send e-post

Info om boligen

Rom i kollektiv - 80 m²
4. etasje

Prisinformasjon

Månedsleie:

5700,-

Inkludert i leie:

Strøm
Oppvarming
Internett

Depositum:

11400,-

Fasiliteter

Møbler
Hvitevarer
Internett/Bredbånd
Kabel-/Digital-TV
Balkong
Parkering

Visninger

VISNING ETTER AVTALT

Sett inn annonse

> Bolig til leie

> Bolig ønskes leid

ANNONSERING ER GRATIS